Zaproszenia od jakich można rozpoczynać planowanie dnia zaślubin udostępnione są w sklepie Margo & Bees. Są to szczególne wedding cards, ponieważ wykonane zostały samodzielnie. Spersonalizowana papeteria na ślub wpłynie na klimat wydarzenia, od początku wskazując na jego rangę. Zaproszenia, save the date a także inne dodatki zostaną dostosowane do motywu wesela. Można spersonalizować wszystkie wzory i kolory.

Detale zaproszenia ustalane są indywidualnie z projektantami. Są to: barwy, rodzaj papieru, personalizacja tekstu, nadruki, a także elementy ozdobne. Wzory pośród jakich można wybierać to: rustykalny, roślinny, glamour, ekskluzywny, stylizowany na staroświecki, z motywami dopasowanymi do upodobań wyznaczonej pary. Oznacza to, że można mieć okazję na wyszukanie czegoś wyjątkowego, niezależnie od tego, czy komuś będzie zależało na mniej albo bardziej formalnych zaproszeniach. Zaproszenia są zrobione z ekologicznego papieru, wobec czego wlicza się je do przyjaznych środowisku.

Każdy, kto interesuje się taką papeterią ślubną może na początku zamawiać próbki papeterii ślubnej. W ten sposób kontroluje się ich jakość. Bardzo często zamawiający wspólnie z zaproszeniami zamawiają save the date a także kartki z podziękowaniami dla gości. Dzięki temu można faktycznie rozplanować cały dzień ślubu. Już przed ślubem będzie mieć się wszystkie elementy dopasowane do motywu weselnego. Można wówczas bardziej skupić się na innych kwestiach.

Szczególnie, że zamówienia w takim miejscu zrealizowane są błyskawicznie. Do wszystkich zaproszeń dodawana jest koperta. Samodzielnie zrobione kartki z datą ślubu prezentują się cudownie. Poza zaproszeniami można zamawiać przypominajki o ślubie, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełniają dla Młodej Pary w dniu zaślubin. Pewne jest, że jeśli ktoś będzie składać kompletne zamówienie w takiej pracowni to zyska harmonijny projekt i przygotowania ślubne sprawią mu wielką radość.