Zalecenia związane z wykonywaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem makijażu. W dodatku, można je przejrzeć na witrynie gabinetu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć wówczas gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dobrze. Znaczące jest to, aby dobę przed zabiegiem nie brać leków rozrzedzających krew oraz nie pić alkoholu. Przez co najmniej tydzień po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy potraktować bardzo z delikatnością. Przez 30 dni nie można korzystać z sauny, chodzić na solarium oraz skorzystać ze SPA. Wybarwienie pigmentu może stabilizować się nawet miesiąc.

Trwałość make upu będzie wydłużona, o ile będzie stosować się odpowiednie kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem ultrafioletowym. W zależności od tego, czy wykonany jest make up permanentny brwi, oczu, albo ust wskazane są również rekomendacje szczegółowe, o jakich warto pamiętać. Wykwalifikowane kosmetyczki dokładnie również powiadomią klientkę o tym, kiedy nie powinna się decydować na ten zabieg, omawiając wszystkie ograniczenia. Panie mają pewność, że oddają się w dobrą opiekę, bo doświadczone ekspertki z zakresu kosmetologii na bieżąco sprawdzają trendy w obrębie makijażu i medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda kosmetyczka wykonuje zabiegi w przyjaznej oraz atmosferze, używając atestowanego sprzętu, a wszystkie czynności są bezpieczne. Najbardziej rozbudowana jest oferta propozycja odnosząca się do makijażu permanentnego. Obejmuje ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi robi się metodą: ombre, cienia albo pudrową. Make up permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W gabinecie wykonywane są w cenie korekty dla wszystkich rodzajów makijaży.