Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach to miejsce, w którym można skorzystać z licznych zabiegów kosmetycznych. Wlicza się do nich także oczyszczanie wodorowe twarzy. Jest to pielęgnacyjny trend, bazujący na unowocześnionych technologiach. W zaprezentowanym salonie oczyszczanie wodorowe w Kielcach wykonywane jest przez ekspertów, dlatego nie trzeba się obawiać, że coś będzie źle zrobione. Skuteczny oraz w stu procentach bezpieczny zabieg łączy w sobie: głębokie oczyszczanie, odżywienie, dotlenianie, odnowę oraz oddziaływanie anti – aging. Do zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy używa się bezawaryjnego urządzenia, umożliwiającego indywidualne dopasowanie kuracji i substancji aktywnych, zneutralizowanie wolnych rodników, jak i złuszczenie wygasłych warstw naskórka.

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry daje rezultaty takie jak hydrabrazja, infuzja, zastosowanie ultradźwięków i bipolarna fala radiowa równocześnie. Trzeba wobec tego przyznać, że to spora zmiana w dziedzinie kosmetyki. Nowoczesny zabieg oczyszczenia twarzy pozwala na głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząstek wody wodorowej, jakie niszczą niekompletne atomy tlenowe. To doprowadza do powstania dobroczynnie działającej wody i tlenu. Bezinwazyjna technika jest bezpieczna dla tkanki skórnej, co również jest nie bez znaczenia. Skóra będzie świetnie oczyszczona, odświeżona, zdrowa oraz zregenerowana. Precyzyjne oczyszczanie okaże się także nad wyraz znaczące w wypadku osób zmagających się z chorobami skóry.

Mogą one albowiem spodziewać się efektów łagodzących oraz regulujących. Dodatkowo, zagwarantowane będą: wyeliminowanie szkodliwych niekompletnych atomów tlenowych, znormalizowanie koloru skóry, ulepszenie jędrności tkanki skórnej, dotlenienie skóry właściwej, oczyszczanie porów, złuszczenie nieaktywnych warstw naskórka, łagodzenie stanu zapalnego, regulacja wytwarzania się łoju skórnego, redukcja przebarwień, stymulowanie pojawienia się włókien kolagenowych, podwyższenie metabolizmu skóry. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy zalecany jest w głównej mierze cerze trądzikowej, cerze naczynkowej a także skórze wrażliwej.