Wynajem długoterminowy aut luksusowych z wypożyczalni Flix Cars to jedna z opcji z jakich można skorzystać obok wynajmu okolicznościowego oraz krótkoterminowego. Konkretne auto jak na przykład tesla s wynajem warszawa można wynająć w przedziale czasowym od dwóch do czterech lat.

Stawka za ten wynajem jest zawsze ustalana prywatnie z klientem. Najczęściej reguły wynajmu ustalane są po niedługiej rozmowie z klientem i zapoznaniu się z jego preferencjami. Kierowcy mają do wyboru luksusowe modele producentów europejskich i amerykańskich w dowolnych wariantach nadwozia. Podczas wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną kompletną opiekę: od ubezpieczenia, przez wymianę opon aż po naprawę. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest kierowcom, którzy nie chcą się angażować w kredyty lub w leasing.

Nie muszą także przejmować się wizytą u mechanika, przeglądami, a najem wybierają z możliwością przedłużenia, o ile tylko będą mieć taką ochotę. To komfortowa opcja korzystania z pojazdu, bez obowiązku zakupu. Odgórnie ustalona opłata za wypożyczenie pozwoli zaplanować osobisty budżet albo koszty przedsiębiorstwa. Głównie z wynajmu długoterminowego robią użytek przedsiębiorcy, dla których zakup paru samochodów dla firmy mógłby być problematyczny. Po zakończeniu umowy wynajmu mogą wymieniać flotę na nowszą albo kupić samochody.

Firma zajmuje się pełną obsługą samochodów służbowych, co jest komfortowe dla przedsiębiorców. Wynajem długoterminowy polecany jest także klientom prywatnym, którzy preferują nowe samochody, aczkolwiek nie chcą się obarczać długim obowiązkiem spłaty. Wszystkie auta są zadbane, technicznie sprawne i kompletnie wyposażone.

Samochody można rezerwować przez stronę w kilka minut, co jest komfortowe. Walory jakie wynikają z wypożyczania aut ekskluzywnych to: opcja korzystania z pełnego ubezpieczenia, możliwość doboru auta zastępczego, wynajem od drzwi do drzwi, możliwość przywiezienia auta na lotnisko Chopina albo na lotnisko Modlin oraz brak kaucji. Każdy, kto potrzebuje samochodu w ramach wypożyczenia długoterminowego albokrótkoterminowego, musi sprawdzić tę ofertę.