Są również inne rozwiązania, w zależności od potrzeb danego miejsca noclegowego. Kabina pięciokątna, do zabudowy kątowej z uchylnymi lub dwuelementowymi drzwiami. Wykonana ze szkła bezpiecznego, mająca aluminiowe profile oraz uchwyty w kolorze chromu, a też wypolerowane oraz zaokrąglone krawędzie, do skompletowania z białymi brodzikami akrylowymi. Inny typ kabiny prysznicowe z przeznaczeniem do pokoi o wyższym kanonie, to kabina z hydromasażem.

Hotel, w którym obowiązują gigantyczne ceny, ma obowiązek mieć luksusowo umeblowane toalety. Jest ona wykonana ze szkła grafitowego, ma 4 ścianki. W jej skład wchodzą: przód kabiny, ścianki tylne oraz panel z baterią, słuchawką i dyszami do hydromasażu, a również brodzik wykonany z konglomeratu marmurowego z obudową. Wolno wybrać odcień ścianek tylnych: klarowne, grafitowe, satinato czy też grafitowe-satinato. Szkło pokryte nadzwyczajną powłoką, która upraszcza utrzymanie go w czystości. Obniżenie kosztów sprzątania, jako ekonomiczne rozwiązanie. Aby wyposażyć znacznie bardziej tradycyjne, wyprzedawane w niższej cenie pokoje, wcale nie trzeba przepłacać.

Wolno zastosować rozwiązanie, które zagwarantuje mnóstwo przestrzeni kąpielowej, przy wykorzystaniu minimalnej przestrzeni łazienki. Świetnie sprawdzają się w takim wypadku kabiny typu walk-in. Tego typu kabinę można zamontować dwojako – narożnie lub również przyściennie. W większości są one wykonane ze szkła hartowanego. Inne rozwiązanie to kabiny prysznicowe typu kabiny prysznicowe koło, które w zestawach obejmują mosiężne stabilizatory, to naturalnie dzięki czemu konstrukcja pozostaje stabilna.

Istotne jest to w miejscach takich jak hotele, albowiem są one regularnie używane przez setki przeróżnych osób. Z reguły goście są odpowiednio wychowani oraz troszczą się o to, by nie zniszczyć niczego w pokoju hotelowym. Na nieszczęście wszędzie zdarzają się ludzie oraz ludzie. Zwłaszcza w przypadku masowych imprez integracyjnych, kiedy na raz zjeżdża się bez liku osób, mających pod ręką ogólnodostępny alkohol, warto jest postawić na stabilne rozwiązania łazienkowe.