Fliper to strona na której znajdują się ogłoszenia z najpopularniejszych portali o nieruchomościach. Nowatorsko przygotowana wyszukiwarka przesyła informacje nawet w 60 sekund po tym, jak określone zgłoszenie zostało dołączone na witrynie portalu o nieruchomościach. Użytkownik w parę minut ma okazję zaznajomić się z wiadomościami z popularnych serwisów. Świeże ogłoszenia ma okazję sprawdzić od razu, na telefonie.

Wystarczy wybrać adekwatny pakiet i automatyczna wyszukiwarka ofert mieszkań będzie udostępniona. Nowocześnie opracowany monitoring rynku nieruchomości umożliwia znaleźć zawiadomienia lokali wyznaczonych do sprzedawania bądź do wynajmowania.

Internauta osobiście dobiera filtry na podstawie których przeszukuje cenione portale branżowe. Katalog ofert dostępny jest bez duplikatów, co umożliwia zaoszczędzić czas. Jeśli występują jakiekolwiek trudności z obsługiwaniem portalu to do wykorzystania pozostaje pomoc techniczna. Działa nawet do kwadransa od momentu zgłoszenia usterki. Przejrzysty interfejs umożliwia znaleźć interesujące propozycje nim odpadną z obiegu.

Fliper jako program do poszukiwania mieszkań jest nie do podrobienia. Monitoring rynku nieruchomości bazuje na funkcjonowaniu wyszukiwarki umożliwia szybkie docieranie do zgłoszeń prywatnych, zamieszczonych na największych serwisach. Fliper pozwoli zobaczyć ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, jakie są zaciekawione na równi ich zakupem jak i sprzedażą. Intuicyjnie opracowana wyszukiwarka dostępna jest w zestawach: Start, Plus oraz Premium. Odróżniają się one ilością obiektów do zobaczenia jak i opcją wykorzystanych
wyszukań. Branża nieruchomości rozwija się dynamicznie, z tego powodu nie jest dziwne że coraz więcej Polaków interesuje się tym rynkiem. Fliper jako witryna na której umieszczone są ogłoszenia z najpopularniejszych serwisów z branży nieruchomości to odpowiedź na te zapotrzebowania.