Atuty osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, by kupić w takim miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie zlokalizowane. W pobliżu mieszkanie węgrzce funkcjonuje szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Dlatego to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie opublikowany jest plan osiedla, ceny za apartament i od razu można też zrobić rezerwację. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio docieplone, a elementy takie jak stropy, schody, balkony i balustrady wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Dach wykonany jest z mocnej płyty betonowej. Jest tu również zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe atuty powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma potrzebne instalacje, jakie wpływają nie tylko na praktyczność, ale też i na odczuwany poziom komfortu. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne oraz światłowód. Ogródek jest przestronny i wyplantowany, czyli można się na nim relaksować. Do wyboru są cztery typy apartamentów, jakie mają powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do dziewięćdziesięciu dwóch m2. Wnętrza w dwupoziomowych apartamentach zostały zaprojektowane celem utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej będzie zależało potencjalnym nabywcom.

Zwłaszcza, że można skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to duże udogodnienie i można także zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów poświadczające o nowoczesności osiedla.