Świadczenia realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, czyli przez warsztat Pomoc Drogowa Badoś są wielokierunkowe. Kierowcy, jacy skontaktują się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą oczekiwać na wykonanie świadczeń jakimi są: dowiezienie paliwa, naładowanie akumulatora, dowiezienie konkretnych podzespołów, awaryjne odpalenie samochodu, skorzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie samochodu na parkingu firmowym, wyciągnięcie samochodu z rowu, naprawy wulkanizacyjne, czy usuwanie drobnych awarii mechanicznych na miejscu zdarzenia przez doświadczonego mechanika mobilnego.

Za każdym razem, zasięg usług dopasowany jest do indywidualnego przypadku. Auto pomoc działa całodobowo. Dyżury spełniane są przez siedem dni tygodniu. W związku z tym w przypadku kolizji usterki nie ma problemu z tym, by kontaktować się z przedstawicielem zakładu.

Przewożone na lawecie mogą zostać pojazdy o różnej masie, gdyż zakład zarządza maszynami holowniczymi przewożącymi więcej jak 3,5 tony. W takim obszarze Pomoc Drogowa Badoś funkcjonuje nie tylko na terenie Żyrardowa oraz okolic, ale również na obszarze całego kraju, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów potrafi sprowadzić uszkodzony pojazd z dowolnego miejsca na terenie kraju lub z zagranicy, co jest szczególnie wygodne dla klienta i umożliwia szybsze, kolejne włączenie się do ruchu drogowego. Na witrynie www zakładu szczegółowo podane są tereny funkcjonowania mechaników. Można także poprzez formularz zgłoszeniowy zadawać pytanie ekspertom i oczekiwać na bezzwłoczną reakcję.

Idealna obsługa klienta motywuje do korzystania z usług zaprezentowanej auto pomocy. Udostępnione lawety wyposażone są w specjalistyczny osprzęt, umożliwiający nie tylko przetransportować w bezpiecznych warunkach pojazd. Da się również na miejscu wymienić koła lub przykręcać odkręconą śrubkę, kiedy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak w takim razie widać, to auto pomoc, jakiej warto zaufać. Pojazd zostanie naprawiony w atrakcyjnej cenie.