Usługi specjalistyczne, proponowane przez firmę ASCO SECURITY potwierdzają profesjonalizm pracujących w tym zakładzie specjalistów. Klienci z Wrocławia i okolic mogą na przykład korzystać z naprawy systemów alarmowych, gdy jedynie zauważą, że system jaki posiadają nie funkcjonuje dobrze. Opłaca się też zdecydować na okresowe przeglądy, aby mieć pewność, że wszystko funkcjonuje jak należy. Mienie firmowe albo osobiste będzie ochronione doskonale.

Profesjonalna kontrola techniczna kończy się napisaniem protokołu, a także wpisem do księgi przeglądów. Poszczególne usługi konserwacyjne odbywać się będą w zgodzie z odgórnie wyznaczonymi normami. Inną usługą, z jakiej można skorzystać jest ochrona prywatna osób z wyższym statusem we Wrocławiu. Profesjonalne usługi ochrony osobistej polecane są klientom prywatnym, którzy domagają się stałej lub cyklicznej ochrony a także wyspecjalizowanego zapewnienia bezpieczeństwa i wsparcia logistycznego. Są to przykładowo biznesmeni, osoby ze świata show biznesu, polityki, bądź też osoby, które z różnych powodów narażane są na zagrożenie – zobacz więcej na https://www.ascosecurity.pl/uslugi/konwojowanie-transport-wartosci. Świadczenia są jawne albo dyskretne, w zależności od tego, czego wymagają klienci.

Dla klienta jest przygotowana precyzyjna analiza zagrożeń razem z ukazaniem tego, jakie zostaną wdrożone sposoby prewencji a także działania podczas kryzysu. Ochrona prywatna dotyczy też posesji klienta. Pracownicy wyznaczeni do tej usługi to ochroniarze posiadający kilkuletnie doświadczenie, którzy mają dużo rekomendacji, są sprawni i cechuje ich wysoka kultura osobista.

Firma proponuje także monitoring pożarowy oraz monitoring wizyjny. W pierwszym wypadku ASCO SECURITY jest liderem w województwie dolnośląskim. Jeżeli z kolei chodzi o VIDEO – DOZÓR, to jest to kompleksowa usługa, jaka dotyczy zespolenia kilku zabezpieczeń technicznych: systemów włamania i napadu, systemów kamer oraz systemów automatyki. To pozwala na błyskawiczne oraz skuteczne reagowanie w sytuacji kryzysowej. Jest to możliwe ze względu na wdrożone już wcześniej rozwiązania. Usługi jakimi są ochrona vip zrealizowane są w takim miejscu na imponującym poziomie.