Spory katalog produktów w sklepie medycznym Twoja – Apteczka obejmuje produkty przeznaczone dla ratowników medycznych. Aczkolwiek, zakupy w punkcie sprzedaży mogą też zrobić klienci indywidualni. Z tego względu w ofercie znalazły się plecak ratowniczy z wyposażeniem, żeby każdy miał wybór. Obsługa klienta zawsze udzieli odpowiedzi co do tego, co trzeba wytypować. Budowa sklepu jest przejrzysta, czyli zakupy robi się sprawnie.

Katalog obejmuje towary przeznaczone do ratowania życia oraz zdrowia. Kategorie z produktami to: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, fizjoterapia, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, literatura medyczna, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, odzież medyczna, pierwsza pomoc, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, asortyment ratowniczy, sprzęt do masażu, sprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy a także rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety reanimacyjne.

Wiele z wyrobów można zakupić w obniżkach. Dobrze będzie zwracać uwagę na najchętniej wybierane produkty. Można tutaj zaopatrzyć się wszechstronnie. Kupujący chętnie do tego sklepu wracają, gdyż asortyment powiększa się. Towary atestowane to w głównej mierze apteczki prywatne, do ośrodków edukacji lub miejsc pracy. Aczkolwiek można znaleźć w tym miejscu także fantomy z jakich korzysta się na kursach.

Można też znaleźć asortyment do udzielania pierwszej pomocy. W sklepie tym można zaopatrzyć się w dodatku w towary sezonowe, chociażby do ochrony przed kleszczami. Wiele spośród towarów jest koniecznych w ratownictwie medycznym, w szpitalach oraz w ośrodkach zdrowia. Są też udostępnione dla ośrodków sportowych, czyli tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się urazów. Znaczy to, że punkt sprzedaży ten zaopatruje sporo miejsc.