Prócz zawodów drużynowych i zawodów rozgrywanych na halach czy rześkim powietrzu jesteśmy w stanie jeszcze wtrącić o sportach wodnych. Najpopularniejszą dyscypliną wodną jest pływanie. Zawodnicy pływają w basenach w wyznaczonych torach. Pływają kilkoma stylami. Między innymi motylkiem, żabką klasyczną czy crawl. Najbardziej popularną polską pływaczką, która zasłynęła na takich zawodach jest Otylia Jędrzejczak. Ma prawo ona się pochwalić kilkoma odznaczeniami i rekordami. Oprócz pływania do sportów wodnych jesteśmy w stanie zakwalifikować skoki do wody.

Zawodnicy skaczą z trampoliny z wielkich wysokości do wody. Są one wykonywane z miejsca lub z rozbiegu. Później jesteśmy w stanie wyróżnić piłkę wodną, wypływanie synchroniczne, kajakarstwo, w którym też zasłynęli Polacy – poleca wypożyczalnia kajaków Działoszyn. Występują także drużynowe sporty wodne. To żeglarstwo czy wioślarstwo, gdzie potrzeba znacznie więcej niż jednego zawodnika. Jeśli ktoś uprawia taki sport to musi bezsprzecznie potrafić perfekcyjnie pływać. Jeżeli nie będzie tego potrafił niemożliwe jest, żeby mógł uprawiać taki sport. W Polsce i na świecie kolosalna część widzów siada przed telewizorami aby obejrzeć gry, w jakich biorą kilku czy też kilkunastu zawodników.

Najbardziej modnym takim sportem jest piłka nożna. Jeżeli odbywa się jakiś mecz finałowy to przed telewizorami siadami kilka milionów ludzi. Gromadzą się w domach oraz obserwują długo wyczekiwane rozgrywki finałowe. Puchar Europy czy Mistrzostwa świata to to, na co wszyscy czekamy, głównie, kiedy nasza idealna drużyna narodowa dostała się do rozgrywek. Oprócz piłki interesuje nas koszykówka, choć nie tak jak w Stanach Zjednoczonych.

Piłka siatkowa też robi furorę wśród oglądających. Prowadzona przez nas drużyna odpowiednio sobie radzi, w następstwie tego przyjemnie jest na nią popatrzeć. Piłką manualną naszych chłopaków też jesteśmy w stanie nacieszyć oko. Te sporty przyciągają całą rzeszę kibiców, jacy kibicują własnej drużynie z całego serca. Od czasu do czasu się zdarzają porażki, jednakże to nie zraża kibiców, bo zawsze będą ze swoją drużyną. Sporty drużynowe to przede wszystkim gar zespołowa. Każdy zawodnik powinien mieć wybitnie poprawny kontakt z innymi zawodnikami, żeby celnie podawać i strzelać bramki.