Michał Jurasz to specjalista urolog ze sporym doświadczeniem, któremu wszyscy chorzy ufają. Zrobił on już setki operacji urologicznych. Systematycznie wnikliwie diagnozuje stan zdrowia chorych i prowadzi ich leczenie.

Bez przerwy rozszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie boi się wdrożyć nowoczesnych metod leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zajrzeć na stronę www jego gabinetu, żeby zobaczyć, czym dokładnie się zajmuje i jakie ma uprawnienia.

Można również wirtualnie albo telefonicznie wpisać się na konsultację. Każdy, kto wymaga specjalistycznej diagnozy albo chciałby podjąć leczenie u doświadczonego specjalisty może skontaktować się z ekspertem przy pomocy witryny internetowej. Po pierwszej wizycie ekspert wyznacza dalszy harmonogram leczenia i zadecyduje, czy podjęte będzie lekarz urolog, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy z pacjentów jest potraktowany indywidualnie, co pozwala dostosować efektywne techniki leczenia.

Lekarz na bieżąco udzieli pacjentom informacji na temat ich stanu zdrowia a także o tym, jakie będą kolejne etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro pacjenta, abstrahując od tego, z jaką chorobą konkretna osoba się zgłasza.

Specjalista doskonale wie o tym, że pewne choroby mogą wywoływać dyskomfort u chorych i z tego powodu cechuje go pełne empatii nastawienie. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy z chorobami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a jeśli to potrzebne, chorzy poddani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Chorzy zapisują się również na operacje: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.