Biuro rachunkowe Account Trees świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie, z jakich można korzystać w Krakowie. Justyna Mąkosa to wykwalifikowana księgowa, która pracę realizuje dla właścicieli różnych firm. W obrębie księgowość kraków zajmuje się przede wszystkim pełną księgowością. Kompletne ewidencjonowanie przychodów i kosztów a także stanu majątku firmy opracowane jest profesjonalnie i terminowo. Obejmie wartość majątku wziętą pod uwagę w uposażeniu, środkach trwałych, towarach oraz na kontach i w gotówce. Księgowa swoje usługi prowadzi w taki sposób, by można było uzyskać kompletny zarys sytuacji finansowej określonej firmy. To ma znaczenie na równi dla przedsiębiorców początkujących, jak i takich, jacy mają już jakiekolwiek doświadczenie.

Szczegółowe dane analityczne, jakie w wypadku wskazanej księgowej są udostępniane systematycznie optymalizują efektywność rozporządzania procesami przepływów finansowych w konkretnej firmie. Pełna księgowość jest też niezbędna do oceniania aktualnej kontroli kondycji finansowej firmy oraz analizy zysków i strat ponoszonych przez wyznaczoną firmę. W ewidencji księgowej uwzględnione są wszystkie elementy: wpływ do kasy, przelewy bankowe, zapłata za towar, bądź odszkodowania. Wykorzystany jest przez księgową system podwójnego zapisu, polegający na zaksięgowaniu każdej operacji na dwóch odrębnych kontach. Dzięki temu, minimalizuje się ryzyko, że jakaś operacja finansowa mogłaby być niezauważona.

Zleceniodawcy będąc zdecydowanymi na nawiązanie współpracy w obrębie pełnej księgowości z działającym na terenie Krakowa biurem rachunkowym mają zagwarantowane: pozyskanie, przeanalizowanie i kontrolowanie wszystkich danych powiązanych z kondycją finansową swojej firmy. Ponadto, mogą także dzięki temu dokładniej zaplanować przyszłość przedsiębiorstwa, bo będą dysponowali wskaźnikami pomocnymi w powzięciu działań jakie mają przysłużyć się progresowi. Justyna Mąkosa gwarantuje, że przygotuje dla klienta najlepszą strategię budżetową i podatkową.