Dużą wagę człowiek przywiązuje do wygody. Wybierając poprawny samochód zwracamy szczególną uwagę na to co ma w wyposażeniu. Chcemy żeby był komfortowy, miał klimatyzację, był bezpieczny, przestronny, a panowie, by miał napęd na cztery koła. Pełny ten splendor jest niezwykle istotny, albowiem bez niego pojazd nie zrobi już na nas poprawnego wrażenia. Można by było odwiedzić punkt sprzedaży plastyczny i samemu go ozdobić, lecz nie zrobimy tego, albowiem ujdziemy w społeczeństwie za cudaków.

Firma która wyprzedaje nam pojazd ma się wywiązać z zadania i sama zrobić to decoupage za nas. Skoro jesteśmy konsumentami, płacimy to także wymagamy. Nie ważne jak, byle by wygodnie i do celu, ważne jest jakkolwiek to jak się pokażemy przed rodziną lub znajomymi. Nie ważne że samochód to wyłącznie rzecz mająca nas dowieźć z punktu A do punktu B, chcemy by był lśniący i podziwiany przez otoczenie. Zapominamy wyłącznie o jednej znaczącej rzeczy, otóż takie wymuskane cacko staje się łatwym łupem dla złodziei a my potem płacimy drugą wartość auta by go odzyskać, czy dla okupu warto błyszczeć? Co krok powstają innowacyjne markety, galerie, punkty sprzedaży. Pociągają nas wystawami, promocjami, ładnymi ekspozycjami.

Wstępując do środka oszałamiają nas wspaniale upiększone wystawy butików, pasaże kuszą swoimi ofertami, aż dech zapiera. Wszystko to wygląda jak artyzm decoupage, zdobione, malowane, dekorowane przez Farby akrylowe.Uwielbiamy patrzeć na piękno, jakkolwiek mało się zastanawiamy że to tworzy człowiek, że rodzi się to z ludzkiej głowy, te wszystkie projekty gigantycznych galerii czy mniejszych marketów. A trybem poruszającym tego jest najzwyczajniej w świecie porządnie dobrana reklama. W takim jednym dużym markecie zrobimy zakupy w jednym miejscu, nie należy się martwić co gdzie kupimy, wszystko mamy pod ręką. Kolosalny wybór towarów na półkach, wyprzedaże zaraz obok, wszystko to powoduje że w jednym markecie spędzamy nieomal cały dzień, przy okazji zatrzymamy się oraz jeszcze zjemy obiad w tutejszej małej restauracji. Możliwość robienia zakupów nawet w dni świąteczne daje nam komfort, a oraz o odszukanie pracy wówczas to już nie kłopot.