Profesjonalnie zaprojektowane maszyny do wydania artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy pracownikom oferuje firma HF Safety. Maszyny te można wypożyczyć w ramach wynajmu długoterminowego, a poszczególne szczegóły związane z ofertą scharakteryzowane są pod adresem hfsafety.pl, gdzie wiadomości są również na bieżąco aktualizowane.

W standardowej działalności firma kieruje się zachowaniem innowacyjnych standardów dystrybucji, proponując wyłącznie takie wyroby, jakie pochodzą od renomowanych producentów. Z tego powodu maszyny ze środkami ochrony indywidualnej są efektywnie wdrożone w określonych zakładach pracy. Branże, w jakich głównie można skorzystać z maszyn to: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa, jak i sektor BHP.

Automaty do dystrybuowania artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy, określane także jako Safety Box stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego magazynu, zajmując mniej powierzchni. Jest to wyjątkowo cenione w zakładach, w jakich nie można wygospodarować dodatkowego miejsca. Robiąc użytek z takiej maszyny ma się maksymalną kontrolę nad zużyciem ŚOI. Wyjście to gwarantuje niskie koszty nawet o 50%. Można także liczyć na stały monitoring stanów magazynowych. Zminimalizowane jest ryzyko przestojów w produkcji, wynikających z deficytów w magazynie. Tak wiele walorów sprawia, że o wiele więcej osób zdecydowanych jest na to wyjście.

W jednym automacie można oferować produkty o różnych gabarytach, gdyż komory można elastycznie zmieniać. Nie ma także potrzeby wymiany bębna przy wymianie produktów. Czas pobierania konkretnych wyrobów to tylko kilka sekund.

Niewielkie rozmiary przy jednoczesnej dystrybucji sporej liczby elementów to kolejny atut. Zlecenia na kolejne produkty są realizowane prędko. Można też personalizować to co znajduje się w automacie, stricte pod potrzeby danego miejsca pracy. Firma wspiera klientów we wszystkich wdrożeniach i służy pomocą w uzupełnieniu każdego automatu.