Zrealizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie to jeden z dowodów na to, w jaki sposób kompleks ten spełnia najwyższe standardy. Obiekt funkcjonuje w Rzeszowie, w doskonałej lokalizacji. Z tego powodu prosperują w tym miejscu nie tylko punkty sprzedaży. Dodatkowo wieczorem można wychodzić do klubu muzycznego. Turyści oraz klienci biznesowi mogą zatrzymać się na terenie hotelu. Nowocześnie zaprojektowana galeria w Rzeszowie sprzyja także rozwojowi funkcji rekreacyjnych a także wykreowaniu wzorowych postaw pośród regionalnej społeczności.

Klub Sportowy Millenium Hall proponuje na przykład zajęcia z judo, muay thai, albo sporo zajęć dla młodzieży. Na terenie galerii prosperuje także centrum medyczne LUX MED, gwarantujące kompleksową opiekę zdrowotną. Można w tym miejscu zrobić dużo badań diagnostycznych. W CALYPSO Fitness można poćwiczyć na dużej powierzchni na: 24 bieżniach, szesnastu orbitrekach, a także na 6 rowerach treningowych. Dla pasjonatów sportu dostępne są także: przestronna sala do ćwiczeń fitness, strefa funkcjonalna, wolne ciężary, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie.

Na witrynie Millenium Hall można zapoznać się z mapą a także z charakterystyką wszystkich stref z jakich można korzystać będąc w Millenium Hall. Na obszarze hotelu funkcjonuje także centrum biznesu, realizujące międzynarodowe standardy. To idealne miejsce do zorganizowania ważnych konferencji.

Sporym walorem, rekomendowanym przez klientów jest to, że Millenium Hall proponuje karty podarunkowe. To upominek dla najbliższej osoby lub funkcja nagrody dla pracowników. To idealne wyjście, szczególnie że z karty można skorzystać w dostępnych sklepach w obiekcie. Osoby, które lubią styl miejskiego życia cenią to, że w Millenium Hall w okresie wiosenno – letnim na skwerze pojawiają się ogródki letnie. Z kolei, zimą działa lodowisko. Systematycznie przygotowane są wydarzenia, pokazy mody i koncerty. Atrakcyjność obiektu przejawia się na dodatek w tym, że sztuka oraz kultura są udostępnione dla ogółu.