Koncepcje modowe od polskiej stylistki, które spodobają się odważnym przedstawicielkom płci pięknej, czyli propozycje od Katarzyny Carpisy można podziwiać na jej stronie internetowej. Znajdują się tam wszystkie jej kolekcje, jak i pomysły od innych projektantów, jakie jej zdaniem idealnie łączą się z tym, co ma ona do zaprezentowania. Nie ulega dyskusji, że polska marka torebki damskie Katarzyny Carpisy z Poznania ma wiele do zaoferowania. Dużą uwagę zwracają wyzywające buty na obcasach oraz torebki autorskiego projektu. Są one produkowane dla kobiet pewnych siebie oraz kobiecości. Wybierając kolekcję GoHeels można poczuć się gustownie oraz zarazem atrakcyjnie.

Szpilki widocznie ulepszają prezencję damską. Przedstawicielka płci pięknej, która je nosi ma okazję podkreślić własny charakter Obuwie na obcasie nadaje się na doniosłe wydarzenia, jak i na spotkania z przyjaciółmi. Katarzyna podkreśla, że jej obuwie przydaje się kobiecie w każdej sytuacji.

Oferuje ona także torebki wieczorowe: wytrzymałe, użyteczne, oraz designerskie. I właśnie takie torebki można idealnie zestawić z zaczepnymi szpilkami. Udostępnione są torebki skórzane, jak i z różnych materiałów. Marka GoHeels zainspirowana jest światowymi trendami, co widać natychmiast. Zaczepne buty na obcasach oraz torebki samodzielnego projektu od Katarzyny Carpisy bezsprzecznie mają w sobie urok. Ich projekt bazuje na światowych trendach, jak i na swojej wyobraźni. Z tego powodu projekty Katarzyny Carpisy są popularne wśród rodzimych entuzjastek mody. Polska projektantka zaplanowała przełom w świecie mody. Projekty proponuje paniom pewnym swojego seksapilu. Jej modele toreb i szpilek są de facto niepowtarzalne. Śledząc systematycznie witrynę stylistki można znaleźć coś pod swoje upodobania. Obecnie dużo Polek lubi wyróżniające się outfity. Propozycja od Katarzyny Curpisy w pełni jest odpowiedzią na takie potrzeby. Projektantka nie obawia się wyzwań, a wręcz jest to jej misja.