Ekspert dzięki jakiemu można umieścić witrynę firmy na górze wyników wyszukiwania, a więc Kris Gomula to osoba, jaka wszystkie zlecenia przeprowadza wszechstronnie. Zaprezentowany specjalista Search Engine Optimization a także Search Engine Marketing trudni się optymalizacją i pozycjonowaniem już od 12 lat. Jest to Polak, posługujący się językami: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim bardzo sprawnie. Dlatego też może zrealizować zlecenia dla klientów z wielu państw. Consultor SEO stosuje odgórnie poznane zasady Search Engine Optimization, ale też zatroszczy się o to, aby być na bieżąco z aktualnymi wzorcami internetowymi, charakterystycznymi dla poszczególnych krajów. Reklama w wyszukiwarkach, Google Ads, UX, jak i optymalizacja współczynnika konwersji – oto zagadnienia wokół jakich ekspert każdego dnia realizuje własne usługi.

Korzystanie z usług Search Engine Optimization to inwestycja długoterminowa, jaka da wiele pozytywów dla rozwoju konkretnej firmy. Co ważne, nie ma tutaj znaczenia, czy świadczy ona usługi w trybie stacjonarnym, czy w Internecie. Każdemu przedsiębiorcy powinno albowiem zależeć na tym, by się promować. Jeden ekspert SEO jest w stanie w większej mierze skoncentrować się na promowaniu określonej strony. I od Krisa Gomuli można oczekiwać dokładnie indywidualnego nastawienia oraz indywidualnej wyceny. Po pierwszych rozmowach i przeprowadzonym audycie już można będzie podejmować ustalenia odnośnie tego, jak ma wyglądać promocja SEO i co jest na konkretnej witrynie do poprawienia.

Specjalista zacznie od przeanalizowania struktury strony: tego w jaki sposób w całości się prezentuje, w jaki sposób określone strony są połączone razem, co się na nich znajduje. W przeciwieństwie do pozostałych agencji Search Engine Optimization, Kris Gomula sprawdzi w dodatku, co jest istotne na stronie jaka reprezentuje konkretną branżę a także w jaki sposób prezentują się strony konkurencyjne, szczególnie lokalne. Po audycie wszystkich elementów przedsiębiorcy zostanie przedłożona indywidualnie opracowana strategia optymalizacji i pozycjonowania. Na przykład, wszystko będzie dostosowane do wyszukiwarek w Santiago.