Możliwość zakupu wysokiej jakości prostownic do włosów dzięki jakim można będzie zrobić idealne fryzury to jedna z wielu opcji w hurtowni Progress. To tutaj można zakupić gadżety fryzjerskie, dzięki jakim wzrasta renoma zakładu, a klienci i klientki po wszystkich wizytach są zachwyceni. Podobnie jest z towarem takim jak suszarki do włosów, jakie nie tylko spełniają własną główną funkcję, ale są również bezpieczne dla stanu włosów klientki. Fryzjer nie ma z kolei problemu z ich używaniem, co powoduje, że wszystko wykonuje umiejętnie. Płytki prostownicy są obmyślone w taki sposób, że z pewnością nie zniszczą włosów klienta zakładu. Mogą być to płytki z ceramiki lub z tytanu.

Grzeją się one nad wyraz szybko, a także bezzwłocznie oddają ciepło włosom. Zabieg prostowania odbywa się w takim razie sprawnie. Jeśli właścicielowi salonu fryzjerskiego będzie zależało na sprawnym prostowaniu włosów, to może zakupić płytki szersze. Z kolei, podczas gdy szuka urządzeń dokładnych, do wykonywania gładkich fryzur już od nasady, to musi kupić prostownice z płytką wąską. Oferowany sprzęt fryzjerski, z nakładkami z tytanu lub ceramicznymi jest najmniej szkodliwy dla włosów. Opłaca się także zdecydować się na prostownice wzbogacone o jonizację. Dzięki ich użyciu włosy nie będą napuszone, a jony ujemne domkną łuskę, dbając jednocześnie o odpowiednie nawilżanie włosów.

Innowacyjnie zaprojektowane prostownice, dostępne w punkcie sprzedaży Progress posiadają spory obszar wyboru temperatury, aby zależnie od oczekiwań klientki, można ją było odpowiednio ustawić. Trzeba wybierać prostownice, jakie szybko się nagrzeją, co może usprawnić wykonywanie usług w salonie fryzjerskim. Kiedy ktoś szuka osprzętu do układania fal, to musi decydować się na zakup modeli o nieco okrąglejszych albo półokrągłych brzegach. Dobrze będzie też kupić modele z dłuższym kablem, jaki nie będzie ograniczał ruchów fryzjerki podczas pracy oraz umożliwi swobodne robienie różnych stylizacji.