Portal tematyczny w temacie życia towarzyskiego na terenie Nowego Sącza to miejsce dla osób, które nie nudzą się. Wystarczy, że skorzystają z Internetu, a będą mieć dostęp do odbywających się w przyszłości eventów, jakie dzieją się w Nowym Sączu. Mają okazję zajrzeć w to miejsce aktywując prywatne konto, a wówczas systematycznie uzyskają najważniejsze wiadomości. Wszystkie stand-up nowy sącz opisane są w czytelny sposób i skategoryzowane, w tym celu, by mieszkaniec nie musiał przejrzeć wszystkiego, a natychmiastowo miał wgląd do takich informacji, jakie ciekawią go w największym stopniu.

Szczególnie, gdy będzie przekonany na wpisanie się do newslettera. Portal znajdujący się portalnowysacz.pl działa także w social mediach, co dla przykładu ułatwia wymianę informacjami pomiędzy konkretnymi osobami zainteresowanymi danym eventem z określonej dyscypliny. Zwykle opisywane są koncerty, odczyty, spotkania z ciekawymi osobistościami a także komediowe monologi artystyczne. Pośród wielu wydarzeń wszyscy z Nowego Sącza znajdą coś pod swój gust. Na witrynie mogą sprawdzać tagi jakimi są: koncert, sport, fabryka klub muzyczny, piłka nożna, mecz, muzyka, kawiarnia prowincjonalna, stand – up. Im bardziej ktoś interesuje się tym, co się dzieje w Nowym Sączu tym bardziej serwis go zaciekawi.

Wszystkie opisy są potwierdzone a także dodawane są do nich interesujące grafiki. Witryna jest godna zauważenia wizualnie i merytoryczna. A to w takich portalach jest najważniejsze. Aktywni mają szansę skontrolowania wszystkiego natychmiastowo i oszczędzić czas.
Na portalu warto wchodzić w charakterystykę wszystkich wydarzeń. To umożliwi końcowo decydować, czy wyselekcjonowało się taki event na jaki ma się chęć. Na terenie Nowego Sącza przygotowywane są znacznie ciekawsze wydarzenia. Niezależnie od tego, jakie ktoś ma upodobania i ile ma lat – odnajdzie coś cyklicznie.