Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla pensjonatów zlokalizowanych w Trójmieście sprawdza się bardzo dobrze. I trzeba przyznać, że rzeczywiście sporo urlopowiczów interesuje się takim rozwiązaniem. O wiele więcej osób docenia ustronne warunki. Warto będzie wypoczywać w mniej zatłoczonych miejscach. W dodatku, apartamenty mechelinki zlokalizowane są w pobliżu Gdyni i Rewy, a także plaż, wobec czego nie trzeba sobie odmówić żadnych atrakcji, a po parogodzinnym zwiedzaniu oraz przeróżnych wakacyjnych aktywnościach odpoczywać w komfortowo urządzonych pokojach. Piętrowy apartament robi bardzo dobre wrażenie. Na parterze umieszczone są: duży salon z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka a także przytulna sypialnia z łożem małżeńskim. Na piętrze są 2 sypialnie, łazienka oraz garderoba. Na dachu budynku zaaranżowano z kolei taras. Umożliwi on przyjemny wypoczynek, można się również na nim opalić, bez potrzeby wyjścia na stłoczoną plażę.

W apartamencie doskonle poczują się na równi pary, rodziny, jak i grupki znajomych. Zagwarantowane jest, że kiedy ktoś wybierze się nad polskie morze i zamelduje właśnie tutaj, to poczuje się wspaniale. Pobyt można rezerwować online, co jest bardzo wygodne. I pomimo że Mechelinki to mała miejscowość, to znajduje się tutaj parę wartych uwagi zabytków oraz miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza.

Opłaca się także wybrać się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie można znaleźć dużo interesujących gatunków roślin, wliczając mikołajki nadmorskie. Można też zobaczyć nieczęsto występujące gatunki zwierząt. Spis udostępnionych atrakcji oraz miejsc wartych zobaczenia dostępny jest na stronie apartamentów. Ponadto, można zapytać o szczegóły właścicieli apartamentów. Szykownie urządzone mieszkanie pozwoli gościom poczuć się luksusowo o dowolnej porze roku. Apartament w Mechelinku to faktycznie dobra alternatywa dla obiektów hotelowych.