Odkurzacze bezprzewodowe to najprostszy sposób na utrzymanie domu w czystości, umożliwiający przenoszenie urządzenia bez konieczności używania wtyczek. Dzięki postępowi technologicznemu, odkurzacze bezprzewodowe są obecnie dostępne w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, zaprojektowanych z myślą o wszystkich rodzajach użytkowników i zadań. Zobacz https://www.pless.pl/wiadomosci/69986-jaki-odkurzacz-bezprzewodowy-wybrac-czy-warto-kupic-ergorapido-eer7allrgy

To oczywiście sprawia, że znalezienie odpowiedniego odkurzacza jest dość trudne, dlatego właśnie wkraczam do akcji. Trusted Reviews recenzuje każdy liczący się odkurzacz bezprzewodowy (i wiele mniejszych marek), dzięki czemu możemy porównać, skontrastować i przetestować każdy z nich. To sprawia, że moja lista najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych jest najlepsza, jaką można uzyskać, ponieważ każdy produkt został przez nas poddany ocenie i dokładnie przetestowany. W tym przewodniku, który jest aktualizowany regularnie, wymieniliśmy nasze najlepsze odkurzacze kupić, z modeli we wszystkich przedziałach cenowych i każdy możliwy rozmiar i kształt.

Dyson V15 Detect

Plusy

 1. Laserowo podświetla brud na twardych podłogach
 2. Głowice zapobiegające zaplątaniu
 3. Inteligentny tryb automatyczny
 4. Mnóstwo akcesoriów

Wady

 1. Laser działa tylko na twardych podłogach
 2. Drogi

Dyson V15 Detect to najnowszy bezprzewodowy odkurzacz tej firmy i najlepszy model, jaki testowaliśmy. Wprowadzono w nim dwie nowe innowacje. Po pierwsze, jest to czujnik kurzu, który pokazuje, ile brudu jest zbierane na ekranie LCD na opakowaniu, a także jest używany do automatycznego dostosowania mocy do narzędzi napędzanych silnikiem. Po drugie, na głowicy do twardych podłóg znajduje się laser, który podkreśla zabrudzenia, dzięki czemu można mieć pewność, że zbieramy wszystko. Działa to tylko na twardych podłogach, ale jest genialne (jeśli nie nieco obrzydliwe, gdy widzi się cały nagromadzony brud).

Dzięki inteligentnemu wyświetlaczowi LCD, który pokazuje rzeczywisty czas pracy baterii, wymiennej baterii, wielu akcesoriom i doskonałym elementom sterującym, odkurzacz Dyson V15 Detect może z łatwością zastąpić odkurzacz zasilany elektrycznie. Jest to również najmocniejszy bezprzewodowy odkurzacz, jaki testowaliśmy.

Dyson Omni-glide

Zalety

 1. Bardzo lekki
 2. Wydajny
 3. Niewiarygodnie łatwy w manewrowaniu

Wady

 1. Nie jest idealny do pracy na dywanie

Podczas gdy poprzednie odkurzacze Dyson były przeznaczone do wielu zastosowań, Dyson Omni-glide to pierwszy specjalistyczny odkurzacz tej firmy. Jego puszysta, elastyczna głowica i nowy układ sprawiają, że jest to odkurzacz zaprojektowany z myślą o nowoczesnym stylu życia.

Dzięki elastycznej głowicy można omijać meble, wsuwać się pod sofy (odkurzacz przylega płasko do podłogi) i szybko zasysać brud z każdego miejsca. Wydajność odkurzania na twardych podłogach jest wyjątkowa. Nie jest przeznaczony do czyszczenia dywanów, ale przeprowadziłem testy na dywanach i okazał się lepszy niż wiele konkurencyjnych modeli przeznaczonych do czyszczenia dywanów.W zestawie znajdują się również wszystkie inne akcesoria potrzebne do czyszczenia detali i tapicerki.

W tym modelu zrezygnowano z typowego dla firmy Dyson przełącznika spustowego na rzecz zupełnie nowego przycisku włączania/wyłączania, co ułatwia jego obsługę. Żywotność baterii jest nieco krótka, ale dla osób mieszkających w małym mieszkaniu lub chcących mieć odkurzacz, który można zabrać ze sobą do mniejszych zadań, jest to wyjątkowe rozwiązanie.

Shark Anti Hair Wrap Bezprzewodowy Odkurzacz Pionowy z PowerFins, Powered Lift-Away & TruePet ICZ300UKT

Plusy

 1. Bardzo elastyczny
 2. Wymienne baterie
 3. Duży wybór narzędzi

Wady

 1. Brak możliwości przechowywania narzędzi na pokładzie

Choć odkurzacze bezprzewodowe są bardzo dobre, ich trzymanie i używanie wymaga nieco więcej wysiłku niż w przypadku zwykłego odkurzacza pionowego, ponieważ cały ciężar spoczywa na dłoni. Nie jest tak w przypadku Shark ICZ300UKT.Ten model jest zasilany bateryjnie, ale wygląda i działa bardzo podobnie jak jeden z odkurzaczy Shark podłączanych do prądu. Wystarczy go włączyć, odchylić rączkę do tyłu i można go pchać jak zwykły odkurzacz pionowy. Ręka waży bardzo niewiele, więc odkurzacz jest bardzo łatwy do pchania.

Ponieważ z przodu znajduje się duży pojemnik, dostanie się pod meble może być trudne w trybie pionowym. Na szczęście jest też tryb Lift-Away. Umożliwia on podniesienie cylindra i użycie głowicy podłogowej lub akcesoriów za pomocą węża. Dzięki temu sprzątanie pod kanapami, na schodach i w trudno dostępnych miejscach jest o wiele łatwiejsze.W tym nowym modelu wszystkie elementy sterujące znajdują się na uchwycie, gdzie są łatwo dostępne, obok atrakcyjnego panelu LCD, który pokazuje procentowy stan naładowania baterii.

W zestawie znajduje się jedna bateria, ale ponieważ jest ona wymienna, można dokupić drugą, aby wydłużyć czas pracy.Sprytna głowica DuoClean Sharka jest przystosowana do pracy zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach, a ponadto wykorzystuje technologię zapobiegającą owijaniu się włosów, dzięki czemu nigdy nie musisz odblokowywać rolek.

Halo Capsule

With its carbon-fibre body, the Halo Capsule is a lightweight and powerful cordless vacuum cleaner that performs well on all surfaces.Halo Capsule jest zbudowany w Wielkiej Brytanii i wykonany z włókna węglowego, co czyni go jednym z najlżejszych odkurzaczy, jakie kiedykolwiek testowałem. Jego niezwykłość polega również na tym, że przyjmuje worki, zamiast używać pojemnika wielokrotnego użytku.

Nie pozwól, aby to Cię zniechęciło. W opakowaniu znajduje się 26 worków o pojemności 1,6 litra, a zamienniki kosztują rozsądne 25,99 funtów. Z pewnością nie mogę zaprzeczyć ich wartości, a Halo nie próbuje zarobić pieniędzy poprzez przepłacanie za te zamienniki.Używanie worków może być dobre, szczególnie jeśli masz ludzi z alergiami w domu, ponieważ wyciągasz zużyty worek i wyrzucasz wszystko bez bałaganu.

Wydajność tego odkurzacza jest również fantastyczna, z ustawieniem środkowym (Wydajność), które jest w stanie poradzić sobie z większością bałaganu, z niewielką ilością wymaganego trybu Boost. Żywotność baterii oceniono na 25 minut w trybie Wydajność, co jest trochę za krótko: jakość sprzątania oznacza, że można posprzątać zaskakującą ilość miejsca, ale prawdopodobnie będzie potrzebne co najmniej jedno ładowanie w środku sprzątania domu.Halo Capsule z powodzeniem konkuruje z dużymi markami, jest świetnym, lekkim urządzeniem czyszczącym, które przyjmuje duże i tanie worki.