Dmuchańce, z jakich można skorzystać oferowane przez zakład Dmuchańce Małpka prezentują się wyjątkowo korzystnie i pozwalają najmłodszym świetnie spędzić czas na zabawie, a także spowodują, że maluchy będą mogły rozwinąć się fizycznie.

W ofercie zamki dmuchane Wrocław najczęściej wybieraną opcją jest podwójna zjeżdżalnia, imitująca zamek. Barwna atrakcja zapewni maluchom zabawy przez długi czas. Ten dmuchaniec składa się z większej trampoliny do skakania, poszerzanej ścianki wspinaczkowej oraz z podwójnej zjeżdżalni.

Na takim dmuchańcu może znajdować się równocześnie 4 dzieci. Nad wyraz interesująco wygląda również tor z przeszkodami, jaki znacząco polepszy kondycję ruchową korzystających z niego dzieci. Na ten dmuchaniec składają się: trampolina, tor z przeszkodami, mniejsza ścianka do wspinaczek, jak i poszerzana zjeżdżalnia. Taka forma atrakcji przeznaczona jest także dla czwórki najmłodszych. Następnie, z propozycji dmuchańce dla dzieci Wrocław można wybierać zamek dmuchany. Taki mini plac zabaw jest wyjątkowo kolorowy i wyjątkowo zwróci uwagę dzieci.

Umieszczone są w nim: trampolina do skakania, ścianka wspinaczkowa oraz zjeżdżalnia. Atrakcja ta ma nieduże rozmiary, czyli zalecana jest do przydomowych ogrodów, przykładowo jako wybrana z form rozrywki na urodziny dzieci. Równocześnie bawić się w zamku może trójka dzieci. Nie można zaprzeczyć, że to stricte zamki dmuchane Wrocław są chętnie dobierane.