Miód nektarowo-spadziowy to reprezentatywny typ miodu, który łączy w sobie charakterystykę oraz woń kwiatów oraz smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest przez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (czasem do produkcji użytkuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niezmiernie w szeregu przypadków są traktowane jako te niegatunkowe. W realności ten rodzaj miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym. Co więcej, nasz miód nektarowo-spadziowy gwarantuje fenomenalne doznania smakowe oraz aromatyczne.

Miód ten stosuje się niezwykle często jako element leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia, Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy charakteryzuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeżeli wypatrują Państwo rozkosznego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – uprzejmie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej pasieki.

Pierwszorzędny miód w najniższej cenie, prosto z naszych uli – sprawdź miody sklep online! Stworzona przez nas pasieka proponuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym segmencie uważany jest za nadzwyczaj rzadki oraz zagmatwany do zdobycia. Dzieje się tak, bo miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeżeli już się pojawiają, rosną w nieprzystępnych warunkach (przy drogach lub w niedostępnych punktach).

Miód lipowy poza znakomitym smakiem oraz aromatem, proponuje dużo leczniczych właściwości. Dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie).

Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest nadal jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą i przeziębieniem. Jeżeli szukają Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – uprzejmie zapraszamy do zakupu. Zapewniamy, że skonstruowany przez nas miód lipowy rozwiąże dużo problemów z przeziębieniem i infekcjami, równocześnie pokazując swoje wartości smakowe i aromatyczne.