Meble łazienkowe, wykonane na wymiar oraz przystosowane do gustu zleceniodawcy oferuje wywodząca się z Lublina marka Smok. Prezentowane meble wyróżnia najwyższa wartość wykonania, szyk, a także estetyczny wygląd. Korpusy dostępnych mebli łazienkowych zrobione są z płyty meblowej laminowanej, o optymalnej grubości.

Co więcej, na prośbę klientów mogą zostać zrobione z płyty MDF lakierowanej. Wszystkie materiały, wybierane do produkcji mebli łazienkowych są materiałami wysokiej wartości użytkowej. Wykorzystywane są certyfikowane zawiasy puszkowe produkcji włoskiej albo austriackiej. Systemy wysuwu szuflad konsumenci dopasowują osobiście, żeby w pełni odpowiadały ich nawykom. Na podobnej zasadzie, dopasowuje się typ blatów a także inne gadżety łazienkowe. Wszystkie detale ustalone są podczas spotkania z projektantem. Na witrynie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można obejrzeć przykładowe realizacje mebli do łazienki.

Zagwarantowane jest, że po wykonaniu mebli przez zakład Smok łazienka stanie się domowym spa. Będzie z jednej strony praktyczna, a z drugiej – przyczyni się do poczucia maksymalnego luksusu. Wykonany na indywidualne zamówienie projekt jest znaczący zwłaszcza wtedy, gdy łazienka ma nieszablonowe rozmiary. Wtedy całościowa przestrzeń będzie wykorzystana jak należy. Opłaca się też zobaczyć pozostałą ofertę Smoka, by mieć meble na indywidualne zamówienie w pozostałych pomieszczeniach.

Elementy umeblowania każdorazowo dopasowane są do stylu i typu pomieszczenia. Dzięki temu, można spodziewać się jak najlepszych rezultatów. Długoletnie doświadczenie projektantów umożliwia spełniać wymagania klientów. Do wykonania elementów umeblowania dobierane są sprawdzone surowce, gwarantujące niezawodność działania oraz żywotność. Przy tym, wszystko dostępne jest w niewygórowanych cenach. Dzięki umeblowaniu na wymiar można liczyć, że przestrzeń domowa okaże się przystosowana do oczekiwań mieszkańców.