Bazę przetransportowania wykładziny ze sklepu do domu stanowi harmonijne jej złożenie. Zawsze w powyższym obrębie stosuj się do zarządzeń obsługi punktu sprzedaży! Istnieje cały cykl wykładzin, jakie po zagnieceniu – przenigdy nie powracają do pierwotnej formy. Najbezpieczniejsze złożenie, to właściwe zrolowanie nabytej wykładziny.

Wykładzina zwinięta w rulon stanowi również gigantyczne udogodnienie jej rozkładania. Czynność ta nie jest karkołomna, pod wymogiem, iż z pomieszczenia wolno usunąć wszelkie sprzęty stojące na podłodze. Wykładzinę wprowadzamy rozkładać przy jednej ze ścian – kształtując ją po woli oraz rozwałkowując bądź rozciągając na boki. Dokładne rozłożenie wykładziny na kompletnej przestrzeni posadzki zapobiegnie późniejszemu tworzeniu się fałd oraz wybrzuszeń, co potwierdza P.H.U. Carpet – wykładziny dywanowe kraków. Bezwarunkowym szczegółem wieńczącym dzieło urządzania sypialnianej posadzki jest przycięcie brzegów wykładziny przy ścianach oraz w kątach pomieszczenia. Adnotacja! – dokonujemy tego za pomocą specjalnego noża z zamiennymi ostrzami – pozostawiając nieznaczny margines zachodzący prosto na ścianę. Pracę kończymy montażem listew przypodłogowych, które efektywnie przytrzymają wykładzinę oraz nie pozwolą jej się przesuwać lub marszczyć.

Aluzja! – w sypialni zawsze przyzwoiciej prezentują się i satysfakcjonują swych posiadaczy wykładziny miękkie, rozkoszne w dotyku oraz posiadające w jaki sposób najdłuższe włosie. Faktem pozostaje, iż ich cena jest najważniejsza – jednak mając na względzie względnie niską eksploatację sypialnianych posadzek – wolno pozostać prawie pewnym, że taka ekskluzywna wykładzina posłuży nam przez długie lata. Pamiętaj! – ceny sklepowe zawsze opiewają na metry kwadratowe, a nie obecne. Świadczy to tyle, że podaną cenę należy przemnożyć przez szerokość belki oraz potrzebną nam długość. Poradź się – zmierz gruntownie długość oraz wielkość swojej sypialni, przedstaw dane obsłudze sklepu oraz poproś o wyliczenia i dogłębne docięcie wykładziny na dokładny wymiar. Nie krępuj się własnym brakiem orientacji – pracownicy po to właśnie są, aby pomagać i informować w razie potrzeby.