Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jakie perfekcyjnie oddziałują na stan skóry przeprowadzane są w Centrum Estetica przez wykwalifikowanych kosmetologów i dermatologów. Klienci uzyskują również zapewnienie, że wszystko będzie zrobione przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Do zabiegów takich zaliczają się chociażby zamykanie naczynek wrocław o jakich realizacji klientka jest poinformowany już w czasie pierwszej konsultacji. We wrocławskiej placówce realizowane jest zamykanie naczynek nowoczesną metodą VeinWave.

Urządzenie to bardzo dobrze usunie widoczne, popękane lub poszerzone naczynka. Co znaczące, efekty są bezpieczne, bezzwłoczne i trwałe. Naczynka mogą zostać usunięte z twarzy, nóg, ramion, jak i innych części ciała. VeinWave wykorzystuje proces termokoagulacji, czyli dostarczania właściwej dawki energii o wysokiej częstotliwości. W rezultacie, naczynia krwionośne nagrzewają się, domykają oraz znikają. Zabieg trwa mniej więcej 15 minut. Natomiast, zabieg mezoterapii igłowej bazuje na bezpośrednim wstrzykiwaniu w skórę niewielkich porcji specjalnie przygotowanych sterylnych koktajli przeciwstarzeniowych, zestaw witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego.

Zawartość mieszanki uzależniona jest każdorazowo od potrzeb danego pacjenta. Specjalnie zaprojektowane mikroigły wstrzykiwane w skórę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne, odżywiają ją, odmłodzą i nawilżają. Ilość wykonanych zabiegów mezoterapii igłowej zależy od kondycji skóry pacjentki. Pacjentki z bliznami po trądziku, poszerzonymi porami, przebarwieniami, rozstępami mogą korzystać z Dermapenu, nowocześnie opracowanego urządzenia stymulującego procesy metaboliczne, odnowę i produkowanie kolagenu. Dermapen pomocny jest w przypadkach takich jak: likwidowanie przebarwień, redukowanie blizn potrądzikowych i oparzeniowych, redukowanie rozstępów, poprawa elastyczności skóry, widoczne odmłodzenie skóry, leczenie łysienia, stymulowanie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.