Każdy z nas w szafie ma dużo ciuchów. Są to stroje na wszelkie okazje. Mamy ubrania, jakie zakładamy na co dzień, muszą być praktyczne i ładnie wyglądać. Mamy kreacje okazjonalne, na przykład balowe suknie, garnitury.Powinniśmy mieć pojęcie, co na jaką okazję założyć, w co się ubrać, aby nie wyglądać śmiesznie, by zbędnie nie zwracać na siebie uwagi chociażby z powodu ekscentrycznego czy niedopasowanego kostiumu a jednocześnie wyglądać dobrze, ładnie, słusznie. To, w co się ubieramy zależy między innymi od stworzonego przez nas gustu i stylu ubierania się.

Istotne jest to, aby nasz styl, nad którym pracujemy przecież całymi latami nie był nijaki, byśmy my nie byli postrzegani jako szare myszki, których nikt nie dostrzega. A przecież od stroju zależy tak dużo. To właśnie strój ma największe znaczenie jeśli gra toczy się o to, jak inni nas spostrzegą. Przecież w pierwszej kolejności oceniamy wygląd konkretnej osoby, to jak wygląda, jak jest ubrana a dopiero w następnej kolejności mamy szansę na to, żeby osobę zapoznać z charakteru, by porozmawiać z nią. Miłujemy zakupy.

Niektóre z nas w sklepach z ubraniami mogłyby spędzać całe dnie oraz wyszukiwać ubrania takie jak producent ubrań. Polujemy na okazje, wypatrujemy wyprzedaży. Jeżeli robienie zakupów to nasze hobby, jeżeli do sklepów wychodzimy często wówczas z całą pewnością udaje nam się wyłowić prawdziwe perełki w przystępnych cenach. A wszystkie punkty sprzedaży, także oraz te z ubraniami przygotowują dla swoich konsumentów obniżki cen, promocje, wyprzedaże. I to właśnie na taki okres wyprzedaży polujemy najbardziej.

W szeregu przypadków nie jesteśmy w stanie się już doczekać tego, gdy punkty ogłoszą wielkie posezonowe wyprzedaże ubrań. Każdy z nas ma swój własny styl. Podobają nam się konkretne rzeczy, barwy, kroje. Wiemy, w czym wyglądamy przyzwoicie a czego przenigdy w życiu na siebie byśmy nie założyły. Najistotniejsze jest to, aby mieć taką świadomość siebie. Musimy zaznajomić swoje ciało, musimy je zaakceptować. Wtedy dopiero polubimy siebie, polubimy to, jak wyglądamy. A odnalezienie ubrań, w jakich będziemy wyglądać prawidłowo nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu. I o to jakkolwiek gra toczy się.