Odkurzacz z funkcją Home Connect może być uruchomiony i obsługiwany z dowolnego miejsca. Twój robot odkurzacz najpierw dokładnie skanuje otoczenie. Dzięki temu wie, jak i gdzie ma sprzątać. Możesz polegać na jego precyzyjnych umiejętnościach i mocy sprzątania.

Wygodny i dokładny

Po podłączeniu go do sieci za pomocą Home Connect, możesz łatwo sterować urządzeniem za pomocą smartfona i tabletu. Możesz stworzyć swój własny plan sprzątania, aby robot odkurzacz sprzątał wybrane pomieszczenia zgodnie z harmonogramem lub aktywować odkurzacz spontanicznie, gdy jest coś do zrobienia. odkurzacze bezprzewodowe są coraz popularniejsze. Twój robot odkurzacz wykonuje swoją pracę samodzielnie i sumiennie – co oznacza, że oszczędzasz czas na pracach domowych i już nigdy więcej nie będziesz musiał podnosić odkurzacza.

Na co czekasz? Zapoznaj się z możliwościami, jakie oferują odkurzacze Home Connect.

Wyjątkowo inteligentny: Steruj urządzeniami Home Connect za pomocą głosu

Home Connect pozwala łatwo kontrolować podłączone urządzenia domowe za pomocą Amazon Echo. Użyj swojego głosu, aby uruchomić programy, wprowadzić ustawienia lub po prostu zapytać o aktualny status. Możesz nie tylko podłączyć swoje urządzenia domowe do Internetu, ale także skorzystać z wielu cyfrowych produktów i usług.

Sterowanie odkurzaczem Home Connect za pomocą aplikacji

Dzięki inteligentnemu odkurzaczowi z funkcją Home Connect nie musisz już znajdować czasu na sprzątanie podłóg. Może on zacząć działać zgodnie z Twoim planem sprzątania, kiedy nawet nie ma Cię w domu. Możesz go uruchomić za pomocą aplikacji Home Connect, kiedy tylko zechcesz.

Możesz monitorować postępy pracy robota odkurzającego w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zobaczysz, które obszary zostały już odkurzone i ile kurzu zebrano w każdym pomieszczeniu lub obszarze. Kiedy wrócisz do domu, będzie na Ciebie czekać podłoga wolna od kurzu i okruchów.

Za pomocą aplikacji możesz obsługiwać inteligentnego robota odkurzacza za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze, a tablica rozdzielcza została zaprojektowana tak, aby była prosta. W każdej chwili możesz dostosować go do swoich potrzeb.

Co potrafi inteligentny odkurzacz?

Inteligentne odkurzacze nazywane są również odkurzaczami-robotami. Przed pierwszym sprzątaniem pomieszczeń tworzą wirtualną mapę. Twój robot odkurzacz przeskanuje wszystkie pomieszczenia za pomocą laserowego systemu nawigacji. Następnie, korzystając z mapy, odkurzy każdy zakątek Twojego domu. Możesz użyć funkcji RoomSelect, aby określić, które pomieszczenia mają zostać odkurzone. Możesz również ustawić strefy, w których nie chcesz, aby robot odkurzał.

Po zakończeniu sprzątania robot odkurzający sam odnajduje drogę powrotną do stacji ładującej, dokuje się i czeka na kolejne zadanie. Dzięki kompaktowej formie można go również przechowywać pod meblem.

Odkurzacze-roboty mają inteligentnie zaprojektowaną dyszę i ergonomiczny kształt urządzenia, dzięki czemu bez trudu wślizgują się w każdy kąt. Odkurzają blisko ścian i mebli oraz czyszczą bardzo dokładnie, aby nie uszkodzić przedmiotów. Efekt sprzątania jest jednak równie dokładny, jak w przypadku swobodnie dostępnych miejsc.

Najlepsze odkurzacze robotyczne

Obecnie można znaleźć roboty odkurzające w każdej cenie z niesamowitym wachlarzem funkcji, w tym możliwością mapowania, samoopróżniającymi się pojemnikami, a nawet kamerami – wszystko po to, aby pomóc Ci utrzymać żwirek z dala od przyklejania się do bosych stóp, gdy chodzisz po podłodze.

Na przestrzeni lat przetestowaliśmy dziesiątki robotów odkurzających, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada różnorodnym potrzebom. Bez względu na to, czy toniesz w psiej sierści, czy chcesz zmniejszyć ilość obowiązków domowych, czy po prostu chcesz spędzać więcej czasu z rodziną, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które może Ci pomóc. Sprawdź odkurzacze automatyczne, bądź też zapoznaj się z tematem systemów centralnego odkurzania opisanych poniżej:

Systemy centralnego odkurzania i odkurzacze do pracy na mokro/sucho

Centralne systemy odkurzania

W połowie XIX wieku do wytwarzania siły ssącej w odkurzaczach używano ręcznie obsługiwanych miechów.3 Były one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach i w niewielkim stopniu lub wcale nie pomagały w codziennym sprzątaniu.

Pierwsze odkurzacze elektryczne zostały opracowane na początku 1900 roku i odniosły automatyczny i natychmiastowy sukces (nawet jeśli przez wiele dziesięcioleci były sprzedawane głównie jako artykuły luksusowe).

A teraz…

Najbardziej popularny zamiatarka z tej epoki, który znajduje się pewien odrodzenie w popularności dzisiaj jest centralny system próżniowy, czytaj o najlepszych maszyna do czyszczenia podłóg twardych.

Zamienia on Twój dom w system czyszczący. Posiada zmotoryzowany wentylator w piwnicy lub na zewnątrz domu, który generuje potężne ssanie przez serię połączonych rur w ścianach.

Oto krótka porada:

Aby skorzystać z odkurzacza, należy włączyć silnik wentylatora i podłączyć wąż do któregokolwiek z wylotów rur w całym domu. Brud i zanieczyszczenia są zasysane do rur i wyrzucane do dużego pojemnika, który opróżnia się kilka razy w roku.