Modne i praktyczne maseczki dla wielbicieli komiksów japońskich oraz anime można kupić w punkcie sprzedaży Prezent Simple. Takie maseczki z printem, jakie w sklepie dostępne są w podkategorii śmieszne maseczki są jednym z szczególnie rozpoznawalnych elementów japońskiej oraz koreańskiej mody typu streetwear. Akcesoria takie są użyteczne, a do tego głęboko zakorzenione w kulturze azjatyckiej. Założenie maseczek z nadrukami nawiązującymi do takiej kultury z jednej strony pozwala zachować poczucie anonimowości, w pewnym sensie odłączyć się od tłumu.

Z drugiej natomiast, osoby, które zakładają tego typu maseczki w jakiś sposób się wyróżniają. Taki nietypowy element stroju może być ciekawym elementem modowym. W punkcie sprzedaży Prezent Simple możliwość wyboru jest bardzo duża: od stonowanych wzorów, po oryginalne czarno – białe kontury. Można zakupić najpopularniejsze style nadruków: pastel goth, harajuku, emoji, k – pop, j – pop, horror oraz yokai. Klienci mogą zakupić zarówno modele typu cosplay a także wzory, jakie można zakładać na co dzień, do codziennych stylizacji sportowych. Maski wykonane są z miękkiej mikrofibry, nie przeszkadzającej skórze. Nie wywołają wobec tego na twarzy jakichkolwiek uczuleń.

Udostępnione modele dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, co pozwala je dopasować do każdego kształtu twarzy. Miękkie i elastyczne gumki pozwalają bez kłopotu mocować gadżet do twarzy. Maski typu cosplay nie utrudnią oddychania, dlatego można je nosić o każdej porze roku. Należy natomiast liczyć się z tym, że nie spełniają funkcji ochronnej. To interesujący prezent, zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów japońskiej popkultury. Co więcej, dla fanów japońskich klimatów sklep Prezent Simple proponuje także koszulki z japońskimi napisami oraz akcesoria zaliczane do grupy uroczych i o emocjonalnym charakterze. Warto wiedzieć, czym wyróżniają się tego typu gadżety, aby dopasować dla siebie odpowiedni.