Grawerowanie laserowe ma prawo odnaleźć zastosowanie przy tak ładnym i wyjątkowym dniu jak zaręczyny. Na takim pierścionku można ulokować datę poznania, lub ewentualnie datę zaręczyn. Także rocznica ślubu, lub także sam ślub może stanowić powodem ażeby wyryć na obrączkach bądź pierścionku inicjały zakochanych, bądź też tez datę ślubu. Wolno wygrawerować zdjęcia na papierze i oprawić w ramki i poustawiać na meblach.

Jest to permanentny sposób na utrwalenie najistotniejszych dni w życiu. Można również wygrawerować na szkle szkic ze zdjęcia weselnego, a w następnej kolejności powiesić w sypialni. Usługę tę wolno wykonać na niemalże każdym materialne więc na każdym nabytym przez nas prezencie wolno wygrawerować to, co sobie zażyczmy. Wszystko zależy od pomysłowości i zasobów pieniężnych, w co niektórych przypadkach może to być dosyć kosztowny sposób sprawienia komuś przyjemności, czy też okazania własnego uczucia dla drugiej osoby. Niemniej jednak na takie okazje, jak okrągła rocznica np. 20 jest prawdziwym powodem dla jakiego należałoby zainwestować w coś takiego, tylko raz obchodzi się dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego.

Wspaniała okazja by docenić oddanych jednostce gospodarczej pracowników, nagrodzenie ich za współpracę poprzez wygrawerowanie podziękowań na statuetkach, lub dyplomach. Na nagrodach powinny być wygrawerować imię i nazwisko osoby obdarowywanej, a również wymienić za jakie zasługi została przyznana – wykona to Grawer Warszawa.

Jest to dobry pomysł dla organizatorów różnorodnych konkursów, którzy po zakupie należytych nagród mogą zlecić wykonanie oznaczeń za które miejsce oraz w jakiej dyscyplinie została wygrana dana nagroda. To niezwykle stosowny pomysł ze względu na to, że zleceniodawca samodzielnie decyduje co dokumentnie zostanie wygrawerowane, jakiej wielkości oraz jaką czcionką. Sam też określa jaką kwotę przeznaczy na ten właśnie cel. Nie muszą to by schematyczne statuetki, mogą posiadać one różnorodne kształty a wykonanie graweru laserowego także może być niestandardowe. Takie podziękowanie ma prawo być zrobione w zabawnej formie, przykładowo poprzez wykonanie karykatury osoby nagradzanej na wybranym tworzywie, bezsprzecznie trzeba posiadać na względzie poczucie humoru drugiej osoby, tak żeby nie poczuła się urażona.