Locus Home to godna zaufania firma budowlana z Bielska Białej, wykonująca nowoczesne inwestycje. Przykładem tego jest osiedle zlokalizowane w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Trzeba przyznać, że wygląda nad wyraz ciekawie w kategorii lipowa dom na sprzedaż i warto obeznać się z jego opisem. Osiedle jest umiejscowione w komfortowych warunkach, z pejzażem Skrzycznego oraz w pobliżu najpiękniejszych terenów w Dolinie Zimnika.

Osoba poszukująca domu, kiedy dostrzeże się, że na dodatek w pobliżu osiedla zlokalizowane są ważne miejsca usług i edukacyjne, z jakich skorzysta się na co dzień będzie w jeszcze większym stopniu zachęcona do zakupu. Główne zalety lipowa dom na sprzedaż to ekonomiczność energetyczna oraz niewielkie koszty ogrzewania zimą.

Osiedle jest odgrodzone, co też jest bardzo dobrze odebrane. Ponadto, mieszkańcy mają nieodpłatne miejsca postojowe. Domy wznoszone są techniką tradycyjną murowaną, z wysokiej jakości materiałów. To wpływa na idealną izolację cieplną i dźwiękową. Na stronie www można zaznajomić się z mapą, szczegółowym szkicem oraz kosztem domów znajdujących się przy ulicy Romantycznej na terenie Lipowej. Kiedy z kolei kogoś interesuje budowa domów bielsko w innych miejscowościach, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home, by otrzymać osobisty projekt wraz z kosztorysem. Można również decydować się na zakup wybudowanych domów na sprzedaż. Klient może także liczyć na to, że firma budowlana bielsko zajmie się załatwieniem niezbędnych kwestii formalnych.

Ze strony Locus Home zagwarantowane są także wszystkie surowce na plac budowy. Firma ma na swoim koncie realizacje domów dla deweloperów, jak i realizowała samodzielne projekty budowlane w przepięknych punktach powiatu żywieckiego a także bielskiego. Z tego względu nie ma potrzeby bać się, że coś będzie zrealizowane źle. Locus Home cechują wysokie standardy, jeśli chodzi o budowę domów jednorodzinnych, ale też wielorodzinnych na działce kontrahenta do stanu pod klucz.