Korzystna propozycja sprzedażowa dla klientów którzy zajmują się na co dzień instalowaniem jest znakiem rozpoznawczym firmy Swatt.pl. Produkty z wszechstronnie pojętej branży grzewczej w Hurtownia hydrauliczna Swatt.pl skierowane są do przedsiębiorstw instalacyjnych z Polski oraz z innych państw. Firma dba o pełne wsparcie konsumentów, a więc proponuje kursy, doradztwo techniczne oraz darmowe usługi projektowe.

Długofalowi klienci doceniają atrakcyjne systemy rabatowania, dzięki zastosowaniu programów partnerskich. Opłaca się w tym punkcie sprzedaży posiadać konto klienta, aby mieć dostęp do: historii wszystkich zamówień, zwrotów produktów, korekt płatności oraz kuponów rabatowych. Produkty od znanych wytwórców a także marek własnych w sklepie Swatt.pl podzielone są w kategoriach takich jak: odnawialne źródła energii, technika grzewcza, technika sanitarna, systemy instalacyjne, wentylacja, klimatyzacja, uzdatnianie wody, środki chemiczne, systemy sterowania, pompy i systemy pompowe, armatura gazowa, gadżety, narzędzia. Opłaca się regularnie sprawdzać promocje i wyprzedaże, gdy chce się określone produkty kupić w korzystnej cenie.

Klienci cenią także to, że śląska hurtownia udostępnia na stronie Strefę Instalatora. Za jej pomocą można dowiadywać się wszystkiego o: programie partnerskim PARTNER SWATT, nagrodach w tym programie, wsparciu projektowym, poradnictwie technicznym, producentach, opcjach składania zamówień, dłuższym terminie płatności, możliwościach wysyłki, zakupach na raty, markach własnych, składaniu reklamacji oraz o rabatach dla firm. Działająca w Internecie hurtownia instalacyjna z przeróżnym zbiorem produktów jest oddziałem marki Polska Ekologia Sp. z o.o. Marka ta zajmuje się rzetelną dystrybucją hurtową i detaliczną akcesoriów i urządzeń z szeroko rozumianej branży grzewczej. Dotychczasowi klienci cenią, że udostępnione są bestsellery oraz przy długiej współpracy mogą liczyć na rabaty, także poza programem lojalnościowym.