Locus Home to renomowana firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej. Przedmiotem jej oferty są nowoczesne projekty inwestycyjne. Jest to na przykład osiedle umiejscowione w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Osiedle wygląda wyjątkowo atrakcyjnie i z pewnością wśród domów na sprzedaż w miejscowości Lipowa warto je brać pod wzgląd. Na stronie Locus Home można zapoznać się z jego opisem.

Osiedle jest położone z widokiem na Skrzyczne oraz w pobliżu najpiękniejszych terenów w Dolinie Zimnika. Osoby poszukujące domu, gdy dostrzegą się, że na dodatek w pobliżu nowego osiedla zlokalizowane są istotne miejsca usług oraz edukacyjne, z jakich skorzysta się każdego dnia będzie w jeszcze większym stopniu zmotywowane do kupna. Główne walory domów to: energooszczędność oraz niskie koszty ogrzewania w zimie. Osiedle przy ulicy Romantycznej jest ogrodzone, co również jest pozytywnie odebrane.

Wszyscy mieszkańcy mają bezpłatne miejsca parkingowe. Dlatego budowa domów bielsko to dyscyplina, gdzie Locus Home się wybiła. Domy wznoszone są w technologii tradycyjnej murowanej oraz wykonane z wysokiej jakości surowców. To wpływa na perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną. Na witrynie można zapoznać się z mapami, szczegółowym szkicem oraz kosztem domów znajdujących się przy ulicy Romantycznej. Kiedy kogoś interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Wówczas uzyska osobisty projekt wraz z kosztorysem.

Można też decydować się na kupno gotowych domów na sprzedaż. Klient może liczyć na to, że Locus Home będzie zajmować się załatwianiem kwestii formalnych. Ze strony firmy zapewnione są również niezbędne surowce budowlane. Locus Home ma na własnym koncie realizacje domów dla deweloperów, ale też zrealizowała samodzielne inwestycje budowlane w przepięknych miejscach powiatu żywieckiego a także bielskiego. Nie ma potrzeby bać się, że coś będzie wykonane niewłaściwie. Locus Home wyróżniają wysokie standardy, kiedy chodzi o budowanie domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych na działce kontrahenta do stanu pod klucz.