CarSprint to chętnie wybierana przez klientów wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych działająca na terenie Tarnowa. Zleceniodawcy decydujący się na współpracę mogą oczekiwać na szybki, sprawnie przebiegający i satysfakcjonujący najem. Specjaliści, jacy przygotowali propozycję usług powiązaną z carsprint.pl wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego można oczekiwać zrealizowania usług na najwyższym poziomie. Komfortowe i funkcjonalne, nowoczesne samochody podstawione mogą zostać także na lotnisko w Krakowie – Balicach albo w Rzeszowie – Jesionce, o ile takie jest życzenie klienta. Tym, co wyróżni CarSprint wśród konkurencji jest możliwość wypożyczania samochodu dostawczego, też chłodni. Team firmy chętnie udziela zainteresowanym odpowiedzi na każde pytania. Można skontaktować się z ekspertami telefonicznie, wysyłając maila bądź przychodząc do siedziby firmy.

Zleceniodawcy cenią atrakcyjne ceny wynajmu, a więc z chęcią korzystają ze świadczeń firmy ponownie, o ile mają taką konieczność. Na zadowolenie ze świadczenia wynajmu samochodu wpływają dodatkowo elementy jakimi są: czyste auto, opcja założenia fotelików dla dzieci, minimum kwestii formalnych podczas załatwienia wypożyczenia, użycie w samochodach praktycznej nawigacji GPS, przeprowadzany cyklicznie przegląd dostępnych aut, co wpływa na ich świetny stan techniczny, pojazd każdorazowo jest wypożyczony albo podstawiony po pełnym zatankowaniu.

Auta, jakie można wypożyczyć to modele znanych producentów: Jaguar, Audi, Hyundai, Skoda, Ford a także Volkswagen. Z tego względu, współpracując z podaną wypożyczalnią można poczuć się jak VIP. Dotychczasowi klienci motywowani są do zaglądania na profile CarSprint w social mediach, by być na bieżąco z katalogiem aut, jakie mogą wypożyczać. Wypożyczalnia działająca od 2000 roku usługi kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i małych oraz większych przedsiębiorstw. Samochody osobowe można wypożyczyć w ramach wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego. Auta podstawione są na terenie Tarnowa i okolic.