Innowacją na rodzimym rynku są kulki smakowe do papierosów. Można je nabywać w sklepie online Qlki. Bardzo dobrze zrealizowana dystrybucja kulek smakowych do papierosów doprowadziła do tego, że sklep ten jest bardzo dobrze postrzegany. Sporą popularnością chwalą się kulki Smakowe o smaku mięty i to właśnie one są najczęściej nabywane. To propozycja dla osób, które chcą w czasie palenia czuć inne doznania smaku lub po prostu przeszkadza im klasyczny aromat papierosów. Kulki można kupić też na Allegro a także w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnych, podanych na witrynie internetowej. Najwyższej jakości towary mają sporo dobrych rekomendacji, wobec czego można je kupić bez niebezpieczeństwa, że nie okażą się smaczne. W punkcie sprzedaży Qlki każdy produkt jest precyzyjnie opisany, wobec czego konsument nie będzie mieć problemu, żeby dopasować odpowiedni. Dodatkowo, wszystkie kulki smakowe są atestowane, mają niezbędne dokumenty pozwalające je użytkować.

Jeśli entuzjasta wyrobów tytoniowych zamierza kulki kupować regularnie, to dobrze będzie by zarejestrował się w podanym sklepie. Przy dużej ilości zamówień zostaną mu bowiem zaproponowane niewygórowane ceny. Od czasu, gdy w kraju zabroniono dystrybucji mentolowych papierosów, o wiele więcej osób palących sięgnęło po kulki. Jest to dla nich świetna rekompensata. Klikane kulki znane są na przykład z tak zwanych papierosów typu Click. Żeby nie traciły własnych parametrów, trzeba mieć na uwadze to, aby przechowywać je w optymalnych okolicznościach, a więc w suchym i zaciemnionym miejscu.

Adekwatna temperatura dla kulek to dwadzieścia pięć stopni Celsjusza. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze to, żeby towar nie znalazł się w rękach najmłodszych. Kulki smakowe nie będą sprzedawane osobom poniżej 18 roku życia. Kapsułki zapachowe, wyznaczone do filtra papierosów okażą się idealną alternatywą dla tradycyjnego palenia. Wszechstronna propozycja smakowa kulek do papierosów w sklepie Qlki motywuje do robienia eksperymentów ze smakami aby dopasować dla swoich potrzeb odpowiedni.