Bez biżuterii ani rusz. Najpiękniejsza suknia, profesjonalny makijaż niemniej jednak, jeżeli nie ma odpowiednio dobranego łańcuszka, luksusowej bransolety – większość kreacji wygląda nijako. Biżuteria to uzupełnienie stroju, a w wielu przypadkach również totalnie odmieniają znaną nam już kreację. Jeżeli chodzi o biżuterię to dla każdego znajdzie się coś słusznego. Każda z pań, ponieważ rynek powiązany z biżuterią dalej stawia zwłaszcza na płeć piękną, lubi, co innego, dla jednych, jeśli kolczyki to tylko wiszące, jeżeli pierścionki to tylko z białego złota – stal chirurgiczna. Innym paniom odpowiadają dekoracje ze srebra albo ze złota.

Jeszcze inne kobiety lubują się w klipsach rodem z disco lat 80-tych. W nowoczesnych okresach każda dama ma biżuterię na każdą okazję, w toaletce kryją się łańcuszki, bransoletki, pierścionki, broszki itp. cuda. To naturalnie dzięki biżuterii czujemy się porządniej oraz pewniej we własnej cerze. Poza tym dalej, jeśli nie wiemy, co kupić kobiecie biżuteria zawsze będzie doceniona przez partnerkę, matkę, siostrę, żonę. Każda z nas lubi błyskotki oraz mniejsza z tym czy są ze szczerego złota czy z plastiku istotne, żeby pasowały do stroju.

Każda pani ma swoje skarby, skarby w postaci biżuterii. U jednych kobiet przeważa biżuteria srebrna, niesamowite ilości srebrnych pierścionków, kolczyków itp. świecidełek. Inne kobiety lubują się w błyskotkach od swarovskiego – biżuteria taka jest kosztowna i wybitnie cenna, kryształki, z których jest tworzona to niesamowity kunszt wykonania.

Inne kobiety uwielbiają naszyjniki i nie liczy się dla niech to czy naszyjnik jest z najwyższej i zarazem najdroższej półki, czy także ze sklepu z dekoracjami w stylu ‚hippie’ najistotniejsza jest ilość oraz to, że przez cały miesiąc wolno codziennie ubierać inny naszyjnik. Cóż, każda kobieta kocha to, co już ma, jednak nie oszukujmy się każda pragnie czegoś nowego oraz zawsze cieszy się z każdej dekoracje, czy to osiemnastej pary srebrnych kolczyków, szóstej broszki z ważką, czternastego pierścionka z grafitowym kamieniem. My damy, jeżeli chodzi o biżuterię jesteśmy zachłanne i szczęśliwe, kiedy uda nam się upolować jakiegoś białego kruka. I nieważne czy chodzi o kolczyki, jakie wkładamy do dziurek w uszach, nosie, czy pępku, ważne by było ładnie oraz wyraziście.