Bezzwłoczna regeneracja uszkodzonych przekładni kierowniczych jest możliwa, jeśli skorzysta się ze świadczeń w przedsiębiorstwie REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Dlatego kiedy spostrzeże się objawy takie jak: wyciek oleju hydraulicznego, zanik wspomagania, luzy, stuki, zacięcia, czy szarpanie kierownicą to dobrze będzie zgłaszać się do jednego z warsztatów w celach diagnostycznych. Są one umiejscowione w całej Polsce, dlatego nie ma z tym trudności. Naprawa w trybie zdalnym trwa 72 godziny. Wystarczy nawiązać kontakt z firmą, a jej pracownicy kierują kuriera pod podany adres.

Przekładnię trzeba precyzyjnie spakować, a następnie przekazać przewoźnikowi. Tego samego dnia, gdy przekładnia pojawi się w warsztacie, będzie przeanalizowana i naprawiona, a po wszystkim przesłana pod adres właściciela. W ciągu doby przekładnia zostanie przekazana do odbiorcy, razem z roczną gwarancją. Przesyłka z regeneracją i odesłaniem w 3 dni robocze to zachęcająca propozycja. Kuriera można zamówić internetowo albo dzwoniąc na podany na stronie numer. Trzeba podać model pojazdu oraz objawy świadczące o uszkodzeniu.

Maglownica połączona jest z kolumną kierowniczą, a także z podzespołami mechanizmu zwrotniczego kół. Ruch kierownicą przeniesiony jest przez kolumnę bezpośrednio na maglownicę. To ona steruje podzespołami zwrotniczymi kół, co umożliwi ich skręt w stronę pożądaną przez właściciela samochodu. W ciągu kilku lat zastosowano różne konstrukcje przekładni. Aktualnie często spotykana jest przekładnia zębatkowa, a więc maglownica. Tego typu części są zwykle naprawiane w jednej z filii zaprezentowanej firmy i regeneracja kolumny kierowniczej i dzięki temu kierowcy nie powinni się obawiać jazdy samochodem. Wykwalifikowani specjaliści sprawdzą przekładnię i usuną rdzę. Potem zajmą się wyregulowaniem. Zakład funkcjonuje stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Zregenerowane przekładnie są odesłane za kaucją zwrotną.