Bezpieczne usługi rachunkowe proponowane przez biuro księgowe BRS Księgowość w Rumii, tuż obok profesjonalnego podejścia księgowych motywują do skorzystania z tych świadczeń. Firma zapewni właścicielom firm z dowolnych branż obowiązkowe albo dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Infrastruktura IT jest w takim miejscu optymalna i zabezpieczona, a więc dane księgowe zleceniodawców są chronione. Ze względu na to, że firma umożliwi elektroniczną wymianę dokumentów, możliwa jest nie tylko współpraca stacjonarna, ale też w formie zdalnej. Aktualnie z usług takich jak zakładanie własnej działalności skorzysta mniej więcej 120 podmiotów. Są to zarówno jednoosobowe firmy, jak i większe spółki prawa handlowego.

Propozycja usług jest każdorazowo indywidualnie dostosowana do zleceniodawców. Specjaliści zatrudnieni w tym biurze regularnie uczestniczą w kursach i są zorientowane we wszystkich aktualnościach, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zleceniodawcy zdecydowani na współpracę będą przekonani o tym, że finanse w ich firmie są w dobrych rękach.

Poza bieżącą obsługą kadrowo – płacową mogą też oczekiwać na rady specjalistów odnośnie tego, jak rozporządzać finansami firmowymi. Wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza w zakresie rachunkowości i podatków powodują, że sporo podmiotów zdecydowanych jest na to, żeby właśnie w tym miejscu powierzyć rachunkowość własnej działalności. Wiadomości w temacie tego, czego można oczekiwać w temacie obsługi kadrowo – płacowej umieszczone są na stronie.

Realizowane świadczenia wycenione są na sposób indywidualny. Uwzględniane są: forma prawna podmiotu, liczba dokumentów jaka domaga się uzupełniania i pilnowania, zarejestrowanie w VAT, transakcje zagraniczne i liczba pracowników pracujących w danej firmie. Wycena ustalana jest personalnie, po omówieniu współpracy. W biurze rachunkowym wykorzystane jest innowacyjne oprogramowanie, wobec czego wszystko realizowane jest bezproblemowo.