Katalog nasion znajdujący się w sklepie internetowym Pan Pestka jest imponujący. Rozmieszczony został w kategoriach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona marihuany doskonałe dla początkujących, nasiona konopi mające w składzie sporo CBD, nasiona o wyższej zawartości tetrahydrokannabinolu, nasiona marihuany z gatunku Indica, nasiona indoor, nasiona marihuany przeznaczonej do celów medycznych, certyfikowane mieszanki nasion marihuany, nasiona konopi outdoor, plony, nasiona z przewagą Indici oraz pozostałe. Obejmuje wobec tego tak znane towary jak: auto mazar, zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które perfekcyjnie obeznane są w uprawie marihuany.

Bogata oferta zawiera kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne oraz półautomatyczne. Wszystkie nasiona marihuany pochodzą od sprawdzonych producentów. Nieco więcej niż 3 tysiące produktów pochodzi od producentów z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii czy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Można tu wyszukać sporo popularnych gatunków, jakie są dokładnie scharakteryzowane.

Klienci w tym punkcie sprzedaży mogą zaopatrywać się wirtualnie, lecz mogą również zdecydować się na wizytę w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. W takiej sytuacji będą również mogli kupić sporo akcesoriów i rozmawiać ze sprzedawcami, poszerzając posiadaną wiedzę. Oferowane nasiona konopi przeznaczone są do celów kolekcjonerskich, a ich charakterystyki a także najważniejsze informacje w temacie ganji podawane są wyłącznie w celach uświadamiających. Konsumenci doceniają to, że zwykle mogą liczyć na rabaty. Czytają także bloga, by dowiedzieć się o uprawie jeszcze więcej.

W wypadku większych transakcji można dostać wybrane nasiona nieodpłatnie. Poziom dyskrecji jest maksymalny, zwłaszcza, że towar można zamawiać do paczkomatu. Nic dziwnego, że internetowy punkt sprzedaży z nasionami marihuany Pan Pestka ma bardzo dobre opinie. Nasiona od wiodących producentów są rekomendowane, bo nie będą szkodziły osobom korzystającym.